Wektory

ass
opublikowano: 03-01-2007, 00:00

Anna Streżyńska. Szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) w wojnie o liberalizację rynku telekomunikacyjnego sięgnęła po ciężką artylerię. We wtorek UKE zapowiedział, że w połowie stycznia Telekomunikacja Polska może zostać ukarana najwyższą dopuszczalną prawem karą w wysokości trzech procent przychodów — w przypadku tego operatora to kilkaset milionów złotych. Przyznajemy już nie pierwszy wektor w górę za determinację.

Roman Giertych. Wicepremier i szef resortu edukacji zakomunikował, że chce się poddać pod osąd narodu. Giertych chce, by wraz z referendum o obecności polskich wojsk w Iraku naród wypowiedział się na temat mundurków szkolnych i większej dyscypliny w szkole. Zapowiada, że jeśli przegra, poda się do dymisji. Jeśli wygra — liczy, że ustanie krytyka jego poczynań. Wektor w dół za dość kosztowny sposób ratowania politycznej pozycji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy