Wideo marketing szansą dla MSP

opublikowano: 05-03-2018, 22:00

8 marca w poznańskim Idea Hub odbędą się warsztaty „Przedsiębiorco, postaw na wideo marketing”.

8 marca w poznańskim Idea Hub odbędą się warsztaty „Przedsiębiorco, postaw na wideo marketing”. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in., jak wideo wpływa na rozwój zaangażowania na kanałach mediów społecznościowych, w jaki sposób dotrzeć ze swoim komunikatem do większej liczby osób, jak sprawić, by filmy były bardziej profesjonalne i dynamiczne, oraz jak wykorzystać je na Instagramie i Facebooku. Podczas warsztatów zostanie poruszona także tematyka funkcjonalnościtzw. instastory oraz publikowania nagrań „na żywo”.

Jak podkreślają organizatorzy, wideomarketing to szansa przede wszystkim dla mikroi małych przedsiębiorstw. Włączanie materiałów wideo do komunikacji daje bowiem relatywnie wysokie efekty przy niskim nakładzie finansowym. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisać się można na stronie 293055-86. evenea.pl/ i e-mailowo: garbary@ihub.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu