Wielkopolska: granty na ekspansję

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 05-04-2018, 22:00

17 kwietnia w Poznaniu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Fundusze europejskie na eksport”.

Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu. Podczas spotkania eksperci przedstawią konkursy dotacyjne dla eksporterów organizowane w ramach programu Inteligentny Rozwój (POIR) i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego.

Przedsiębiorcy, którzy chcą zdobywać nowe rynki, mogą starać się o dofinansowanie m.in. z poddziałania 3.3.3 POIR („Go to Brand”). Granty pokryją koszty udziału w targach, wystawach i misjach gospodarczych. Na wsparcie mogą liczyć branże o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym. Chodzi m.in. o takie sektory, jak biotechnologiczny, farmaceutyczny, lotniczy i modowy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu (al. Niepodległości 34). Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wielkopolska: granty na ekspansję