Winuel awansował u IBM, a Qumak-Sekom u Cisco

Kamil Kosiński
opublikowano: 14-08-2002, 00:00

Wrocławska firma Winuel otrzymała tytuł IBM Premier Bussines Partner. W Polsce jeszcze tylko cztery firmy uzyskały od IBM status partnerstwa na poziomie Premier. Winuel jest przygotowany do oferowania rozwiązań na następujących platformach oprogramowania IBM: Tivoli, WebsphereMQ, Lotus i WebSphere. Kolejnym krokiem będzie poszerzenie posiadanych przez Winuel certyfikatów o związane z zarządzaniem danymi na platformie bazodanowej DB2.

Qumak-Sekom uzyskał tytuł Cisco Premier Certified Partner. W ramach statusu partnerskiego firmie Qumak-Sekom przyznano stopień specjalizacji VPN Security. Chce ona bowiem przede wszystkim oferować rozwiązania Cisco w zakresie bezpieczeństwa IT, co ma być naturalnym rozszerzeniem dotychczasowej oferty w tej dziedzinie. Dotychczas Qumak-Sekom posiadał status Cisco Authorized Partner. Krzysztof Pyzik, prezes Qumak-Sekom, zapowiada, że na przyszły rok jego spółka planuje uzyskanie statusu Silver.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Winuel awansował u IBM, a Qumak-Sekom u Cisco