Właściciel bierze zarząd One-2-One

KL
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

Grupa One-2-One nie będzie się już skupiać tylko na usługach mobilnych. MobiTrust, spółka z grupy, wkrótce trafi na New Connect.

Grupa One-2-One nie będzie się już skupiać tylko na usługach mobilnych. MobiTrust, spółka z grupy, wkrótce trafi na New Connect.

Tomasz Długiewicz, założyciel i współwłaściciel firmy One-2-One, wrócił do kierowania firmą. Dotychczasowy prezes — Mariusz Malec — pozostał w zarządzie jako wiceprezes. Zmiany związane są z wdrożeniem nowej strategii. Na czym polega? Grupa One-2-One do tej pory skupiała się przede wszystkim na usługach mobilnych, w tym marketingu komórkowym. Teraz chce realizować także projekty internetowe.

— Przygotowywaliśmy się do tego od dawna, między innymi przez akwizycje — mówi Tomasz Długiewicz.

Do grupy w ostatnich dwóch latach dołączyły m.in. spółki Comtica i Streemo. W tym roku utworzono również agencję interaktywną iFusion, która realizuje już pierwsze projekty.

W grupie jest także firma MobiTrust, która stworzyła rozwiązanie podpisu elektronicznego dla płatności mobilnych. Już na początku tego roku zapowiadano, że może wrócić na New Connect. Okazuje się, że to zamierzenie jest bliskie realizacji.

— Na walnym, które odbędzie się w tym ty- godniu, zapadną decyzje w sprawie wprowadzenia MobiTrust na ten rynek. One-2-One, największy akcjonariusz, jest za. Walne przyjmie też szczegóły ewentualnej emisji — zapowiada Tomasz Długiewicz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu