Wola Park zwiększa metraż

opublikowano: 22-07-2014, 00:00

Wola Park stanie się drugim co do wielkości centrum handlowym w Warszawie

W centrum handlowym Wola Park rozpoczęły się przygotowania do rozbudowy obiektu, którego powierzchnia do końca 2015 r. powiększy się o ponad 17,5 tys. mkw. i wyniesie 77,5 tys. mkw. Dzięki temu Wola Park stanie się drugim co do wielkości centrum handlowym w Warszawie. W nowej części obiektu znajdzie się około 20 salonów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, a poza tym market budowlany Castorama, który zajmie ponad 10 tys. mkw.

Zgodnie z zapowiedziami powiększy się także oferta gastronomiczna centrum oraz parking w jego północnej części, do którego zostanie dobudowany trzeci poziom z 454 miejscami postojowymi, windami i ruchomymi chodnikami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych i klientów korzystających z wózków. Rozbudowa Wola Parku zakończy się jesienią 2015 r. Teren, na którym będą prowadzone prace, już zamknięto i ogrodzono.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu