Czytasz dzięki

Work Service ma przedwstępną umowę nabycia Work Express

ISBNews
opublikowano: 27-11-2013, 12:40

Work Service zawarł z Piening Holding GmbH, Onemark Investments Limited oraz Blue Cotolar Limited oraz osobami fizycznymi jako gwarantami, przedwstępną warunkową umowę nabycia 282 udziałów w spółce Work Express, stanowiących 80,11% kapitału za szacunkowo 34,34 mln zł, podała spółka.

"Emitent zapłaci sprzedającym łącznie kwotę 34.348.011,37 zł. Po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego za rok 2013 kwota ta zostanie skorygowana odpowiednio do wyliczenia opartego na EBIT Work Express za rok 2013, pomniejszonego o zadłużenie, powiększonego o gotówkę oraz skorygowanego w przypadkach określonych w Umowie Przedwstępnej o wartość kapitału obrotowego netto" - podano w komunikacie

Work Express jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Przychody za rok 2012 r. wyniosły 146 mln zł.

Work Express specjalizuje się w rekrutowaniu Polaków do pracy za granicą, koordynując zatrudnienie kilku tysięcy osób w Polsce, Belgii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a niebawem także na rynkach skandynawskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane