Work Service ma tytuł Lidera Przedsiębiorczości

Karolina Guzińska
14-12-2001, 00:00

Work Service ma tytuł Lidera Przedsiębiorczości

Work Service, jako jedyna firma z terenu Dolnego Śląska,otrzymała w tym roku tytuł „Lidera Przedsiębiorczości”. Nagroda, którą przedstawiciele firmy odebrali z rąk premiera RP Leszka Millera, przyznawana jest już od 8 lat przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości i innowacyjności, a także za dostosowywanie firmy do funkcjonowania na nowoczesnym rynku europejskim.

Jednym z ważniejszych kryteriów oceny w tym roku był sukces w wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu firmą, w tym e-biznesu i innych możliwości Internetu.

Work Service specjalizuje się w rozwiązaniach z obszaru human resources, m.in. leasingu pracowniczym, outplacemencie — systemie łagodnych zwolnień i doradztwie personalnym. Firma jest także właścicielem portalu internetowego www.Mega-Praca.pl, który umożliwia znalezienie pracy lub pracownika przez automatyczne kojarzenie aplikacji z ofertami pracodawców. Obecnie głównymi klientami firmy są przede wszystkim super- i hipermarkety.

W roku 2000 firma osiągnęła przychód netto na poziomie 11 mln, a plan na rok 2001 zakłada przychód wysokości 24 mln zł. Zdaniem zarządu spółki, w roku 2002 firma zdoła utrzymać dotychczasowe tempo wzrostu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Work Service ma tytuł Lidera Przedsiębiorczości