Wpuść ludzi na mecz

opublikowano: 13-11-2012, 15:38

Wykonaj system sprzedaży biletów dla Polkowic

Urząd Miejski w Polkowicach szuka firmy, która zaprojektuje, a następnie zainstaluje na stadionie miejskim elektroniczny system sprzedaży biletów i identyfikacji kibiców.

W ramach zlecenia trzeba m.in. dokonać wszystkich uzgodnień z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (PZPN) i prowadzić nadzór nad obsługą systemu przez pracowników zamawiającego przez cztery pierwsze mecze ligowe z kalendarzem, który PZPN zatwierdzi do końca kwietnia 2013 r. Miasto zobowiązuje się określić wzór graficzny kart kibica do końca 2012 r., dostarczenia 2 tys. takich kart zbliżeniowych oczekuje do końca stycznia 2013 r.

O kontrakt się mogą ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jeden taki system i dysponują polisą odpowiedzialności cywilnej na kwotę 500 tys. zł. Sam system ma być objęty trzyletnią gwarancją. Wadium ustalono na 15 tys. zł. Zamawiający oczekuje też zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 10 proc. ceny ofertowej brutto.

WAŻNA DATA

26.11

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Anna Nowak, inspektor biura zamówień publicznych tel.: 76-847 41 21 Daniel Strzelecki, inspektor wydziału inwestycji i remontów tel.: 76-847 41 84.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wpuść ludzi na mecz