Wrocławski Hilton chce zatrudnić "gwiazdy"

opublikowano: 12-05-2016, 22:00

Hotel DoubleTree by Hilton, który wkrótce będzie otwarty w budynku Ovo Wrocław, kompletuje załogę. Na rekrutację 19 maja mogą zgłosić się nawet osoby bez doświadczenia. Ważne, by miały ciekawą osobowość i zapał, co menedżerowie zawierają w krótkim sformułowaniu „pop stars”.

Hilton Wrocław
Zobacz więcej

Hilton Wrocław

— Doświadczenie nie jest dla nas najważniejsze. Każdemu pracownikowi gwarantujemy serię szkoleń, zarówno w hotelu, jak i na specjalnej platformie internetowej Hilton University. Szukamy osób z pasją, osobowością, wykazujących się profesjonalizmem. Tworzymy zespół POP Stars, bo to prawdziwe gwiazdy — mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu.

Hotel chce zatrudnić blisko 100 osób, m.in. pracowników recepcji, służby pięter, działu technicznego, kelnerów, pracowników kuchni i baru. Hilton zajmie 5 pięter budynku Ovo Wrocław, którego ciekawą bryłę pokryto elewacją z corianu, o czym pisaliśmy w „PB” w 2014 r. Mieszkańcy penthouse’ów wkrótce dostaną klucze, a hotel zostanie otwarty na początku lata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Druś

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu