Wydajna drukarka

MK
opublikowano: 26-02-2014, 00:00

Japońska firma Kyocera wprowadza na polski rynek nabiurkową drukarkę laserową Ecosys P2135dn. Urządzenie drukuje 35 stron na minutę, a czas oczekiwania na wydruk pierwszej wynosi 8 sekund.

Może czerpać papier z czterech różnych źródeł o łącznej pojemności do 800 arkuszy. Producent twierdzi, że w przeciwieństwie do wielu innych drukarka się nie zacina, nawet gdy używa grubego papieru (o gramaturze do 220 g/m2). Za trwałość maszyny odpowiada opatentowana technologia Ecosys — rozdzielenia bębna i tonera oraz użycia podzespołów długiej żywotności. Zużycie energii zostało zredukowane o 31 proc. w porównaniu do poprzednich modeli. Według producenta, z powodu kompaktowego rozmiaru i cichego działania produkt sprawdza się w małych biurach, szpitalach i aptekach, ponieważ może pobierać papier A6 bezpośrednio z kasety głównej, a tym samym — szybciej drukować dużą liczbę recept. Cena: 1099 zł netto.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy