Wyzwania dla łódzkiego rynku pracy

opublikowano: 15-07-2015, 22:00

Jak zniwelować zagrożenia i wykorzystać szanse związane z rynkiem zatrudnienia województwa łódzkiego?

Jakie tendencje mogą być na nim widoczne za kilka lat? O tym będzie mowa podczas bezpłatnego seminarium „Wyzwania dla łódzkiego rynku pracy — Bilans Kapitału Ludzkiego”, które odbędzie się 20 sierpnia w Łodzi.

Seminarium jest adresowane do wszystkich osób związanych z regionalnym rynkiem pracy, a w szczególności do pracodawców, przedstawicieli działów HR, firm szkoleniowych, szkół wyższych i administracji.

Wystąpienia będą prowadzone w formie paneli dyskusyjnych z udziałem zaproszonych praktyków i ekspertów. Podczas seminarium po raz pierwszy zaprezentowany zostanie raport regionalny „Rynek pracy w województwie łódzkim w świetle danych z badań Bilans Kapitału Ludzkiego 2014”. Organizatorem spotkania jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Więcej informacji: http://bkl. parp.gov.pl/lodz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wyzwania dla łódzkiego rynku pracy