Wzrosły obroty na Apeximie

Dariusz Karolak
02-04-2001, 00:00

Wzrosły obroty na Apeximie

Na Apeximie pojawił się dawno nie widziany wolumen. Objawił się grubą czarną świecą, która po dłuższej sekwencji wzrostowej niczego dobrego nie oznacza. Wprawdzie wszystko wskazuje na to, że Apexim zostanie uratowany (za dużo kredytów było do stracenia), jednak celowe wydaje się pytanie, czy jego obecna rynkowa wycena jest uzasadniona. Analiza techniczna ma ograniczone zastosowanie, ze względu na symboliczną płynność.

Skoki obrotów dla posiadaczy akcji tej spółki są istotne, bo mogą być wczesnym sygnałem zapowiadającym falę spadkową. Tygodniowy Stochastic przeciął linię sygnału w dół, co w historii giełdowej Apeximu najczęściej zapowiadało znaczącą deprecjację. Dodatkowo dzienne Ultimate i Stochastic zachowują się podobnie jak w XII i I, co dodatkowo wzmacnia podejrzenie, że delikatnie mówiąc zrobiło się zbyt drogo.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wzrosły obroty na Apeximie