Z bankiem w komórce: BNP Paribas

ET
opublikowano: 29-10-2013, 17:24

Aplikacja świeżej daty, czego ani po wyglądzie, ani funkcjach niestety nie widać.

Program jest jak najbardziej poprawny, ale nic więcej. Na plus trzeba zaliczyć ciekawe funkcje, jak kalkulator kredytów samochodowych i hipotecznych. Przydatny jest też „konwerter” walutowy, czyli mówiąc po polsku kalkulator. Obydwie funkcje oraz wyszukiwarka bankomatów są dostępne bez logowania.

Po zalogowaniu na ekranie pojawia się aż 12 ikonek, z czego cztery spokojnie można by usunąć jako nieprzydatne. Co ciekawe, aplikacja ma wszystkie najważniejsze funkcje, co prawda bez możliwości zmiany hasła i PIN-u oraz zastrzeżenia karty, ale za to można przy jej pomocy opłacić rachunek skanerem QR kodów, a mimo to sprawia wrażenie raczej skromnie wyposażonej. Być może wynika to z nie do końca dopracowanego designu?

Dobrą cechą aplikacji jest łatwość nawigacji. W lewym górnym rogu jest komenda „Powrót”, a w prawym „Menu”. Zdecydowany niedosyt pozostawia lista operatorów w sekcji doładowań telefonicznych.

Podsumowanie
Prosta aplikacja bez specjalnych smaczków, nie licząc przelewów QR kod. Wizualnie niezbyt dopracowana. Na plus zaliczamy pomysł marketingowy z kalkulatorami kredytowymi, które mogą zadziałać na wyobraźnię klientów.

Plus
Za kalkulatory kredytowe

Minus
Za kiepskie opracowanie graficzne

Ocena
Zawartość 3
Nawigacja 4
Wygląd 2
Innowacje 3

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ET

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Banki / Z bankiem w komórce: BNP Paribas