Zabłysły startupowe diamenty Sebastiana Kulczyka

opublikowano: 12-12-2017, 20:56
aktualizacja: 12-12-2017, 20:58

W Warszawie odbyła się oficjalna prezentacja “oszlifowanych” już start-upów, które wcześniej zakwalifikowane zostały do programu akceleracyjnego InCredibles.

Ponad 420 zgłoszeń, pięć wyłonionych start-upów, 12 tygodni akceleracji, ponad 120 godzin pracy, ponad 70 spotkań z 30 mentorami - wyliczał podczas finałowej prezentacji programu akceleracyjnego InCredibles jego inicjator Sebastian Kulczyk, prezes Kulczyk Investments. Dodał, że nie tylko liczby są imponujące, ale także jakość projektów. 

Uczestnicy programu InCredibles podczas warsztatów w Londynie.
Wyświetl galerię [1/3]

Uczestnicy programu InCredibles podczas warsztatów w Londynie. ARC

- Wybór pięciu finałowych start-upów nie był łatwy. I wszyscy finaliści są zwycięzcami - dodał. 

A mowa o zespołach Archdesk ERP, Hotailors, Radio Net Media, Tidio oraz UserEngage. Grupa przedsiębiorców wyłoniona we wcześniejszej fazie programu m.in. przez Sebastiana Kulczyka, Rafała Pluteckiego (szefa Campus Warsaw), Julię Szopę (prezes Fundacji Startup Poland) czy Piotra Pietrzaka z IBM, ma za sobą pakiet warsztatów organizowanych w Polsce i w Londynie, podczas których słuchali rad mentorów, dopracowywali swoje założenia biznesowe i uczyli się, jak rozszerzać skalę działania. I rozwijać się globalnie, bo - jak zaznaczył Sebastian Kulczyk - robiąc biznes w obecnych czasach trzeba myśleć właśnie w takiej perspektywie. 

O programie akceleracyjnym InCredibles pisaliśmy w “Pulsie Biznesu” już kilkukrotnie. O szczegółach programu i profilu działalności wyłonionych w nim projektów można przeczytać w artykule “Sebastian Kulczyk szyje ekosystem start-upów” >>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy