Zajrzyj na MBA Event i wybierz

DCZ
opublikowano: 25-04-2008, 00:00

Możesz wygrać 5 tys. zł na dofinansowanie studiów MBA, porównać oferty najlepszych szkół i sprawdzić swoje predyspozycje.

Możesz wygrać 5 tys. zł na dofinansowanie studiów MBA, porównać oferty najlepszych szkół i sprawdzić swoje predyspozycje.

Absolwenci MBA to ludzie o wszechstronnych umiejętnościach i najwyższych kwalifikacjach w dziedzinie biznesu. Z myślą o tych, którzy chcą do nich dołączyć, Grupa Pracuj (należy do niej m.in. portal www.edu.pracuj.pl) stworzyła platformę MBA Event. Pierwsza edycja odbyła się w kwietniu 2006 r. Zainteresowanie internautów sprawiło, że organizatorzy postanowili kontynuować inicjatywę.

Od 16 kwietnia na stronie www.MBAEvent.pl są dostępne szczegółowe prezentacje 12 szkół prowadzących programy MBA (w sumie 15 programów). Znajdują się tu m.in.: opis programu, informacje o kadrze dydaktycznej, absolwentach, zasady rekrutacji i finansowania nauki. Na stronie jest też wyszukiwarka umożliwiająca zestawienie i porównanie wybranych ofert. Całość dopełniają: artykuły o studiach MBA, minitest sprawdzający kwalifikacje kandydata oraz opinie słuchaczy takich studiów.

Dodatkową atrakcją jest dwuetapowy konkurs. Zadaniem uczestników jest zdobycie jak największej liczby punktów w teście jednokrotnego wyboru. Pytania dotyczą w pierwszym etapie znajomości programów prezentowanych na stronie uczelni, a w drugim — wiedzy z zakresu zarządzania i marketingu. Zwycięzcą konkursu będzie osoba, która uzyska największą sumę punktów z obu etapów. Otrzyma 5 tys. zł dofinansowania do wybranego programu MBA. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 maja 2008 r.

Patronat medialny nad MBA Event objęły: „Puls Biznesu”, Wirtualna Polska, „CEO Magazyn Top Menedżerów”, „CFO Magazyn Finansistów”, „CMO Magazyn Dyrektorów Marketingu”, Magazyn Businessman.pl i Profeo.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu