Czytasz dzięki

Zarabiaj szybciej – Model M

  • Materiał partnera
opublikowano: 22-06-2020, 09:37

Moderna Holding wprowadza nowy model biznesowy. W cenie metra kwadratowego inwestycji Scala oferuje klientom apartament w wysokiej jakości standardzie wykończenia „pod klucz” - nazwany Modelem M. Oznacza to, że w momencie odbioru mieszkanie jest praktycznie gotowe do zamieszkania czy wynajmowania.

Skąd pomysł tego rozwiązania?

Powszechnie stosowanym rozwiązaniem na rynku mieszkaniowym jest sprzedaż mieszkań w standardzie deweloperskim. Co w praktyce oznacza dla klienta, że w momencie odbiorów rozpoczyna długi, uporczywy i kosztowny remont. Wiąże się to często ze zniszczeniami prestiżowych części wspólnych przez ekipy remontowe. 

Projektując inwestycję Scala, w samym centrum Gdańska, dosłownie 900 metrów od Neptuna, mieliśmy świadomość, że będzie to atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów, pozwalająca zarabiać na najmie przez cały rok. Szukaliśmy rozwiązań, pozwalających generować większy przychód i szybszy zwrot z inwestycji. W Scali będą mogli zarabiać praktycznie po oddaniu apartamentu– opowiada Adam Małaczek Prezes Moderna Holding.

Wizualizacja kuchni w stylu classic w Modelu M

Główne założenia Modelu M są wynikiem wnikliwych analiz. Badanie potrzeb inwestorów oraz wieloletnie doświadczenie Moderna Concierge (firmy specjalizującej się w komercjalizacji i najmie nieruchomości), pozwoliły zebrać, pod względem funkcjonalnym i estetycznym, cechy apartamentów pozwalające na zwiększenie częstotliwości i ceny najmu. Wyniki pokazały, które elementy  wyposażenia sprawiają, że Klienci są skłonni zapłacić więcej za jego najem. 

Wysoka jakość i dobry design to podstawa 

Szukaliśmy architektów, z którymi moglibyśmy współpracować zarówno przy wnętrzach wspólnych naszych inwestycj, jak i indywidualnych projektach apartamentów. Okazało się, że trudno jest dobrać na rynku firmę, która by sprostała naszym wysokim oczekiwaniom. Dlatego w ramach Holdingu powołaliśmy spółkę córkę Modernę Design. Firmę, stworzoną z architektów, których cechuje wysokie poczucie estetyki, tworzących wnętrza piękne i zarazem funkcjonalne. Czyli zgodne z misją Moderny. To właśnie im powierzyliśmy zaprojektowanie wnętrz w ramach Modelu M – dodaje Adam Małaczek Prezes Moderna Design

Wizualizacja osiedla Scala w Gdańsku

Projekt Modelu M został wykonany w pracowni Moderna Design w trzech ponadczasowych stylach: elegant, classic, nordic, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji. W Modelu M wnętrza dzięki indywidualnie dobranym dodatkom i meblom, przestaną być powtarzalne a mogą nabrać, za każdym razem, zupełnie nowego charakteru.

Mamy świadomość, że na rynku są Klienci, którzy będą zainteresowani indywidualnym i niepowtarzalnym projektem wnętrz. Dla nich przygotujemy inne rozwiązania, bądź zaproponujemy im zakup apartamentu w innej naszej inwestycji. W ramach Modelu M elementy zaprojektowanej aranżacji w podstawowej wersji wyposażenia dostępne będą tylko w 3 zaprojektowanych przez nas stylach – informuje Karol Mikulski Kierownik Moderna Design

Czym jest Model M?

Modelem M - odzwierciedla charakter Moderny -  dewelopera premium, apartament będzie wykończony w zupełnie nowej jakości, niż dotychczasowe rozwiązania dostępne na rynku oferujące standard „pod klucz”. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię. Przy doborze materiałów kierowano się bezwzględną jakością i trwałością materiałów światowej klasy producentów, więcej na ich temat można dowiedzieć się na moderna.pl/scala

Wizualizacja kuchni w Modelu M – zestawienie 3 stylów nordic, classic, elegant

Dzięki temu, że mogliśmy negocjować ceny z producentami oferującymi wysokiej jakości materiały wykończeniowe takimi jak: Laufen, Grohe, Refin, mogliśmy uzyskać cenę, niedostępną w sprzedaży detalicznej. Nam udało się tę cenę dobrze znegocjować i przy zachowaniu wysokiej jakości,  nowoczesnego designu i zaproponować atrakcyjną cenę wykończenia w Modelu M, wliczoną w cenę metra kwadratowego – Karol Mikulski Moderna Design

Nowy standard Moderny to duże ułatwienie dla klientów, to duża oszczędność czasu, nerwów i ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji w przypadku zakupu pod wynajem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MATERIAŁ PARTNERA

Polecane