Zarobek z WIBOR 3M

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 06-05-2013, 00:00

Bank BGŻ proponuje inwestycję bez żadnych opłat.

Jeszcze tylko dzisiaj można zainwestować w półtoraroczną XXVII Lokatę Inwestycyjną w Banku BGŻ. Oprocentowanie jej będzie uzależnione od wartości stawki WIBOR 3M, która jest jednym z ważniejszych składników oprocentowania kredytu.

Maksymalny zysk z lokaty może wynieść 9 proc., czyli 6 proc. w skali roku. Oprocentowanie będzie naliczane podczas comiesięcznej obserwacji, jeżeli stawka WIBOR 3M utrzyma się w przedziale +/— 0,25 pkt. proc. w stosunku do wysokości z 7 maja.

— Biorąc pod uwagę prognozy dla stawki WIBOR, zaproponowaliśmy taką konstrukcję lokaty, która pozwoli klientom osiągnąć solidny zysk — zapewnia Andrzej Budasz, dyr. Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w BGŻ. Minimalna wpłata na inwestycję wynosi 4 tys. zł. Bank nie pobiera opłaty manipulacyjnej i likwidacyjnej.

Zaletą lokaty są proste zasady naliczania zysku, brak opłaty manipulacyjnej i likwidacyjnej. Wcześniejsze wycofanie się z umowy będzie skutkowało jedynie nienaliczeniem odsetek; wadą jest dostępność szczegółowych informacji o lokacie tylko u doradcy w oddziale banku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zarobek z WIBOR 3M