Zdrojowa w duecie z Radissonem

opublikowano: 23-07-2019, 22:00

Dwa nowe hotele dewelopera obiektów wakacyjnych będą działały pod marką giganta.

Zdrojowa Invest & Hotels i Radisson Hotels kontynuują współpracę — dwa czterogwiazdkowe hotele polskiej grupy będą działać pod szyldem międzynarodowej sieci. Jeden ruszy w Szklarskiej Porębie na przełomie roku, drugi — latem 2020 r. w Kołobrzegu.

Polska grupa ma już hotele światowych marek. W
Świnoujściu od 2017 r. działa jej pięciogwiazdkowy Radisson Blu Resort. Po
sąsiedzku powstał jej Hilton. Ruszy w tym roku.
Zobacz więcej

ŚWIATOWA ZDROJOWA:

Polska grupa ma już hotele światowych marek. W Świnoujściu od 2017 r. działa jej pięciogwiazdkowy Radisson Blu Resort. Po sąsiedzku powstał jej Hilton. Ruszy w tym roku. Fot. ARC

— Działamy na zasadzie umowy franchisingowej. Jednocześnie jesteśmy inwestorem i generalnym wykonawcą. Radisson zapewni nam wsparcie sprzedażowe, szkoleniowe itp. — mówi Jan Wróblewski, współzałożyciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels.

Wartość inwestycji szacuje na „dziesiątki milionów złotych”. Radisson to jedna z największych grup hotelowych na świecie, ma ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata. Zdrojowa to rodzinna grupa inwestycyjna i hotelarska, która ma 12 hoteli w polskich kurortach. Współpraca ze światowym gigantem pomoże jej zmagać się z konkurencją.

— Na rynku hotelarskim trwa boom. Baza noclegowa w najpopularniejszych kurortach rośnie szybciej niż liczba turystów. Konkurencja się zaostrza, a to oznacza, że musimy umacniać pozycję i wyróżniać się na rynku — podkreśla Jan Wróblewski.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu