Zintegrowana strategia pomaga poprawiać wyniki

opublikowano: 16-12-2022, 09:52
aktualizacja: 16-12-2022, 15:38
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Odpady to nie śmieci. To pieniądze, które należy tylko odpowiednio pozbierać. Niższe koszty oraz wspólny rozwój działalności w formie jednego podmiotu przyświecały powołaniu kieleckiej spółki.

2. miejsce województwo świętokrzyskie - Uniestal

Stalowy biznes:Obrót złomem, dystrybucja wyrobów hutniczych, transport i logistyka ¬ to główny przedmiot działalności kieleckiej spółki Uniestal.
Stalowy biznes:Obrót złomem, dystrybucja wyrobów hutniczych, transport i logistyka ¬ to główny przedmiot działalności kieleckiej spółki Uniestal.

Spółka dystrybucyjna Uniestal została utworzona w celu optymalizacji działań, oraz konsolidacji innych podmiotów gospodarczych na rzecz ujednolicenia oferty handlowej jak i świadczonych usług kilku podmiotów z szeroko rozumianej branży stalowej.

Na przełomie 2015 i 2016 roku firmy, które dawniej były znane jako odrębne podmioty gospodarcze, podjęły decyzję o utworzeniu jednego przedsiębiorstwa. Obecnie stanowią całość i działają jako jeden podmiot gospodarczy, który otrzymał nową, wspólną nazwę - Uniestal.

Spółka składa się z czterech głównych działów, które pracują dla klientów w kraju, ale również na terenie Unii Europejskiej. Główny przedmiot działalności to obrót złomem, dystrybucja wyrobów hutniczych, transport i logistyka. Celem jest zaspokojenie potrzeb klientów działających w sektorach, do których zaliczają się: przemysł stalowy, produkcja konstrukcji stalowych, branża motoryzacyjna, energetyczna i przerób złomu.

- Stosując taki model działania pragniemy podwyższenia efektywności zarządzania jednostkami organizacyjnymi firmy oraz chcemy zminimalizowania własnych kosztów. Zależy nam również na uatrakcyjnieniu oferty cenowej jaką otrzymują nasi kontrahenci – deklarują w Uniestalu.

Wspólny rozwój podstawowych działalności spółki jest ważnym elementem strategii na przyszłość i pozwala nabywcom wyrobów i usług Uniestalu na korzystną współpracę oraz dostęp do autorskich propozycji jak np. rozwiązania „stal za złom”. Zastosowanie tej konsolidacji w pracy z klientami optymalizuje współpracę. Kompletna oferta stanowi, że klient może wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję współpracy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane