Złap kontrakt: Ociepl przychodnię i starostwo

opublikowano: 20-06-2013, 00:00

Starostwo Powiatowe w Strzyżowie ogłasza przetarg

Starostwo Powiatowe w Strzyżowie szuka firmy, która dokona termomodernizacji siedziby starostwa i podległej mu przychodni zdrowia. Chodzi m.in. o wymianę okien, ocieplenie budynków styropianem, przebudowę kotłowni i instalacji centralnego ogrzewania, przebudowę dachu i zamontowanie kolektorów słonecznych. Roboty mają być objęte trzyletnią gwarancją, w ramach której bezpłatne usunięcie wad i usterek nastąpi w ciągu 30 dni od doręczenia wykonawcy zawiadomienia o ujawnionych usterkach.

Starostwo ma też oczekiwania niedotyczące bezpośrednio robót budowlanych. Chce np., by transport rur i innych elementów niezbędnych do modernizacji instalacji centralnego ogrzewania odbywał się krytymi samochodami. Wybrany wykonawcama natomiast szansę otrzymać w ciągu trzech lat zamówienia uzupełniające o wartości nie większej niż połowa wartości zamówienia podstawowego. O remont każdego z budynków można się przy tym ubiegać oddzielnie, ale prace mają się w obu przypadkach zakończyć do 29 listopada.

Zainteresowanym zleceniem nie są stawiane żadne specjalne warunki, choć ci, którzy zwyciężą w przetargu, będą jeszcze musieli zawrzeć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na 200 tys. zł. Wadium dotyczące budynku przychodni ustalono na 13 tys. zł, a dotyczące starostwa na 5 tys. zł. Wybrani wykonawcy będą musieli wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 10 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

5.07

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte dziesięć minut później.

Kontakt:

Jerzy Armata, wydział inwestycji i programów pomocowych tel.: 17-27 60 348 Wojciech Gątarski, samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych tel.: 17-27 65 000 wew. 27

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane