Złap kontrakt: Zmień szkołę na urząd

opublikowano: 05-07-2013, 00:00

Urząd Miejski w Świdniku szuka firmy, która przekształci tamtejsze gimnazjum w siedzibę magistratu.

Do jej zadań będzie przy tym załatwienie formalności, a więc uzyskanie pozwolenia na budowę. W skład prac wchodzi m.in. nadbudowa nowej kondygnacji, budowa garażu, zjazdu z dróg publicznych wraz z parkingami oraz postawienie elementów małej architektury. Całość ma być gotowa do 29 listopada 2014 r. i w zasadzie objęta pięcioletnią rękojmią i gwarancją. Gwarancja na okablowanie teleinformatyczne ma jednak wynosić ćwierć wieku.

O kontrakt mogą ubiegać się firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwie budowy lub remonty budynków użyteczności publicznej lub wielomieszkaniowych o wartości nie mniejszej niż 12 mln zł, dysponują gotówką lub zdolnością kredytową na 10 mln zł i polisą OC na 1 mln zł. Kierownik budowy musiał pełnić taką funkcję na budowie obiektu użyteczności publicznej o kubaturze nie mniejszej niż 17 tys. m sześc.

WAŻNA DATA

24.07

Tego dnia w południe mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Leszek Bednarczyk Andrzej Kukawski e-mail: urzad@e-swidnik.pl fax: 81-751 76 08

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane