Złap kontrakt: Zmodernizuj filtrowentylację

KA
opublikowano: 05-02-2013, 00:00

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii w Warszawie ogłasza przetarg

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii w Warszawie szuka wykonawcy remontu laboratoriów wirusologicznych w filii w Puławach. Na wykonanie prac przewidziano dwa miesiące.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały w czynnych obiektach przynajmniej dwie roboty polegające na montażu filtrowentylacji w laboratorium minimum drugiej klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego (BSL-2) o wartości nie mniejszej niż 800 tys. zł każda. Niezbędne jest też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej o takiej samej wartości.

Nie jest natomiast wymagana wpłata wadium. Wybrany wykonawca będzie zaś musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 10 proc. ceny brutto podanej w ofercie. Instytut deklaruje zapłatę w ciągu dwóch tygodni od dnia dostarczenia faktury wraz z załączonym protokołem końcowego odbioru robót.

WAŻNA DATA

21.02

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte dziesięć minut później.

Kontakt:

ppłk Jacek Wójcicki tel.: 663-968 669

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu