Złoty zegarek lub cały sklep Apple

ŁO
opublikowano: 13-03-2015, 12:36

W ofercie Apple nie ma droższego produktu niż topowy model złotego zegarka, który kosztuje aż 17 tys. USD.

Apple podczas poniedziałkowej konferencji poinformował, że inteligentny zegarek wejdzie na rynek w kwietniu i będzie oferowany w cenach od 349 USD do 17 tys. USD. Pierwsza cena dotyczy podstawowego modelu z serii Sport, natomiast druga najdroższego złotego egzemplarza z serii Edition.  

Zobacz więcej

Apple Watch Edition

Bloomberg

Czy zegarek Apple jest tyle wart? Odpowiedź jest sprawą gustu i portfela. Portal Yahoo.com sprawdził jednak, co można kupić w sklepie Apple zamiast kosmicznie drogiego złotego Apple Watch. Okazuje się, że za kwotę 17 tys. USD możemy nabyć po jednej sztuce każdego innego produktu oferowanego przez Apple. 

Tablet, komputer stacjonarny, laptop, smartfon, tańsza wersja zegarka, iPod i kilka innych produktów razem wziętych nie przekraczają ceny jednego złotego zegarka Apple.  

Do tej pory najdroższym urządzeniem w ofercie Apple był komputer Mac Pro, który wyglądem przypomina „czarną tubę”. Za mocniejszą wersję trzeba zapłacić prawie 4 tys. USD.

Bloomberg podaje, że największe zapotrzebowanie na złote zegarki Apple będzie widoczne w Chinach. Tam „apetyt” na złoto jest obecnie na rekordowym poziomie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Złoty zegarek lub cały sklep Apple