Zmiana w składzie zarządu Orlen Gaz

PAP
opublikowano: 01-10-2012, 13:29

Rada Nadzorcza Orlen Gaz z grupy PKN Orlen powołała Danutę Dobrzeniecką na członka zarządu spółki. Jednocześnie rada przyjęła rezygnację dotychczasowego członka zarządu Daniela Wierzbickiego, który podjął nowe obowiązki zawodowe.

Jak poinformowało w poniedziałek PAP biuro prasowe Orlen Gaz, Dobrzeniecka - powołana z dniem 1 października w skład zarządu - dotychczas pełniła obowiązki głównego księgowego spółki.

Dobrzeniecka pracuje w Orlen Gaz od 11 lat, w tym przez ostatnie pięć na stanowisku głównego księgowego. Jest absolwentką wydziału ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych m.in. z rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej, prawa podatkowego oraz zarządzania finansami w Akademii Leona Koźmińskiego.

Dobrzeniecka jest członkiem prezydium Polskiej Organizacji Gazu Płynnego.

Obecnie w skład zarządu Orlen Gaz wchodzą: Marcin Zawisza – prezes spółki oraz Danuta Dobrzeniecka – członek zarządu.

Istniejący od 1995 r. Orlen Gaz z grupy PKN Orlen jest największym podmiotem na krajowym rynku gazu płynnego. Zajmuje się sprzedażą propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butan. Posiada m.in. sześć rozlewni, terminal lądowy w Sokółce (Podlaskie) oraz terminal morski w Szczecinie, przystosowany do rozładunku statków z gazem i magazynowania dostaw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu