Zmiany na szczycie HB Reavis

opublikowano: 02-03-2018, 10:14
aktualizacja: 02-03-2018, 10:18

Nowym prezesem słowackiej grupy deweloperskiej został Marian Herman, dotychczasowy dyrektor finansowy i członek zarządu.

Deweloper utworzył także stanowisko wiceprezesa, którym został Radim Rimanek, wcześniej członek zarządu spółki, do której dołączył w 2012 r.

Marian Herman, nowy prezes HB Reavis jest związany z grupą od ponad ośmiu lat. Poprzednio pełnił funkcję jej dyrektora finansowego i członka zarządu.
Zobacz więcej

NOWE OTWARCIE:

Marian Herman, nowy prezes HB Reavis jest związany z grupą od ponad ośmiu lat. Poprzednio pełnił funkcję jej dyrektora finansowego i członka zarządu. Fot: ARC

Pavel Trenka, dotychczasowy prezes Grupy HB Reavis, ustąpił ze stanowiska, które piastował od pięciu lat. Jak podaje komunikat „zmiana była planowana od dłuższego czasu i ma efekt natychmiastowy”.  Jako osoba związana z firmą od 2007 r., Pavel Trenka pełni od teraz funkcję dyrektora w zarządzie niewykonawczym wraz z Maartenem Hulshoffem i Ivanem Chrenką, założycielem firmy.  

Nowe kierownictwo HB Reavis będzie kontynuować dotychczasową strategię biznesową, która koncentruje się na budowie obiektów biurowych i handlowych.
HB Reavis działa w Europie Środkowo-Wschodniej, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Obecnie firma buduje albo ma w przygotowaniu ponad dwadzieścia inwestycji, wśród nich 53-piętrowy wieżowiec Varso w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AGO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zmiany na szczycie HB Reavis