1,5 mln EUR wciąż do wzięcia

  • Marta Bellon
opublikowano: 10-09-2012, 00:00

Przedsiębiorcy, którzy staną do „Wyścigu po kapitał”, mogą zdobyć specjalną nagrodę — wyjazd do Doliny Krzemowej.

Małe i średnie przesiębiorstwa wciąż mogą wziąć udział w konkursie „Wyścig po kapitał” organizowanym przez Secus Wsparcie Biznesu oraz Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum. Nabór do II kategorii konkursu, w której można wygrać 1,5 mln EUR na przyspieszenie rozwoju, został przedłużony do 20 września. Nabór w I kategorii konkursu „200 tys. euro na start” upłynął 20 lipca.

W związku z nawiązaniem współpracy z Polsko-Amerykańską Radą Współpracy organizatorzy konkursu zdecydowali o przyznaniu nagrody specjalnej w postaci wyjazdu do Doliny Krzemowej w ramach programu US-Poland Innovation Hub.

O tę nagrodę, a także zwolnienie z opłat udziału w programie w wysokości 5 tys. USD, mogą powalczyć menedżerowie przedsiębiorstw, które rozwijają innowacyjne produkty, poszukują źródeł finansowania i planują wprowadzić je na rynek międzynarodowy. Pierwszy etap programu Innovation Hub odbędzie się w Polsce, a drugi właśnie w Dolinie Krzemowej w Stanach Zjednoczonych.

Uczestnicy programu będą mieli szansę poszerzyć wiedzę na temat budowania strategii globalnego rozwoju przedsiębiorstwa, marketingu, zarządzania czy prowadzenia negocjacji międzynarodowych.

Podzielą się nią z menedżerami amerykańscy i polscy eksperci z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Główną nagrodą w II kategorii konkursu „Wyścig po kapitał” jest inwestycja w wysokości do 1,5 mln EUR, którą otrzyma najbardziej nowatorskie i perspektywiczne przedsiębiorstwo, poszukujące kapitału na przyspieszenie swojej ekspansji rynkowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu