22 spółki polecane przez DM IDMSA

Kontynuacja korekty jest najbardziej prawdopodobna, ale nasze długoterminowe, optymistyczne nastawienie do rynku akcji się nie zmienia — napisali w najnowszej strategii analitycy DM IDMSA.

Ich zdaniem, tej klasie aktywów sprzyjać będzie łagodna polityka monetarna najważniejszych banków centralnych, a także fakt, że akcje trudno uznać za przewartościowane; wręcz przeciwnie — w wielu przypadkach potencjał wzrostu jest zachęcający.

Na liście faworytów analitycy brokera umieścili 22 spółki (patrz poniżej). Nowości to Synthos, Lotos, PKN Orlen i Cinema City. W oczach analityków straciły natomiast Decoraz, Bogdanka i Police, ale żadnej z tych firm nie włączono do grupy tych, które w marcu mogą wypaść gorzej od rynku. Są w niej AB, Alma Market, Barlinek, Nowa Gala, Dom Development, Gant Development, Bank Handlowy, ING BSK, Mercor, Polnord, TP i Vistula.

Faworyci DM IDMSA:

Action, Asbis, BSC, BZ WBK, CD Projekt RED, Ciech, Cinema City, City Interactive, Comarch, Farmacol, Getin Holding, Integer, InterCars, JW Construction, Lotos, PGNiG, Pelion, PKN Orlen, PKO BP, Rank Progress, Synthos i Tell.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 22 spółki polecane przez DM IDMSA