30 lipca debiut Nanotela

KZ
opublikowano: 2010-07-26 11:35

Nanotel, firma działające w obszarze budownictwa dla telekomunikacji oraz systemów pomp ciepła, 30 lipca zadebiutuje na alternatywnym rynku.

Debiut poprzedziła prywatna emisja akcji, z której spółka pozyskała 1 mln zł.