80 tys. USD za ukąszenie pająka

TR
opublikowano: 05-09-2012, 09:05

Brandi DeLaO, mieszkanka stanu Georgia, otrzyma 80 tys. USD odszkodowania od linii lotniczych Delta Airlines, po tym jak w trakcie lotu została ona ukąszona przez pająka – informuje The Atlanta Journal.

Amerykanka, przebywająca na pokładzie samolotu Delta Airlines zmierzającego do Afryki Południowej, została niespodziewanie ukąszona w trakcie drzemki. Po wylądowaniu, kobieta zorientowała się, że ślad po ataku pająka zwiększył się do rozmiaru ludzkiej dłoni.

Zobacz więcej

Brandi DeLaO, mieszkanka stanu Georgia, otrzyma 80 tys. USD odszkodowania od linii lotniczych Delta Airlines, po tym jak w trakcie lotu została ona ukąszona przez pająka

Teraz linie lotnicze będą musiały zapłacić 80 tys. USD za straty zdrowotne poniesione przez DeLaO. Odszkodowanie mogłoby być znacznie wyższe bowiem maksymalna rekompensata za kontuzje pasażerów poniesione w tracie lotu wynosi 175,800 USD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Świat / 80 tys. USD za ukąszenie pająka