Abonament dla pracowników

opublikowano: 13-09-2017, 22:00

Grupa Masterlease wprowadziła do oferty nową formę benefitu dla pracowników

Grupa Masterlease wprowadziła do oferty nową formę benefitu dla pracowników — rabat na auto w abonamencie. Benefity pozapłacowe są dziś jednym z głównych motywatorów zawodowych — dla co trzeciego pracownika mają zasadnicze znaczenie przy podejmowaniu decyzji o zmianie pracy. Pozytywnie wpływają także na postrzeganie firmy przez pracowników i potencjalnych kandydatów. A wizerunek firmy — jak dowodzą wyniki badań — także może motywować do pracy. Pracodawcy sięgają więc po coraz bardziej wyszukane rozwiązania. Nawet najbogatszy program świadczeń nie spełni jednak swojego zadania, jeśli nie będzie dopasowany do oczekiwań pracowników. Abonament na auto to wariant leasingu dla klientów indywidualnych. Polega na tym, że użytkownik płaci miesięczny czynsz za korzystanie z wybranego samochodu przez 9 do 60 miesięcy. Ma do wyboru auta różnych marek i modeli oraz możliwość wyboru pakietu serwisowego, ubezpieczenia.

Stała miesięczna opłata pokrywa większość wydatków związanych z eksploatacją samochodu, a użytkownik tylko tankuje. W ofercie abonamentu pracowniczego dostępne są samochody nowe i używane — pokontraktowe Grupy Masterlease. Dzięki współpracy pracodawcy z Grupą Masterlease pracownicy mogą je nabyć taniej niż przy samodzielnym zakupie. Z programu rabatowego mogą korzystać klienci Grupy Masterlease, ale firma planuje wyjście z nim szeroko na rynek. Nowy benefit jest adresowany zarówno do korporacji, jak i do małych i średnich firm, które starają się budować wizerunek dobrego pracodawcy. [MIB]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu