AE organizuje widekonferencję

Ryszard Gromadzki
opublikowano: 23-10-2001, 00:00

24 października, o godz. 12.30 w sali 16 w wieżowcu Collegium Altum odbędzie się wideokonferencja z udziałem dr Rosabeth Moss Kanter, wykładowcy z Harvard Business School. Dr Kanter wygłosi wykład zatytułowany: Jak być liderem w nowoczesnej gospodarce — zarządzanie w czasach niepewności.

Wykład transmitowany będzie bezpośrednio do Akademii Ekonomicznej w Poznaniu dzięki systemowi łączy wideokonferencyjnych. Po wykładzie uczestnicy wykładu będą mogli zadawać pytania problemowe. Rosabeth Moss Kanter jest jednym z najbardziej znanych na świecie ekspertów i konsultantów ds. rozwiązań innowacyjnych oraz strategii i zarządzania zmianami. Otrzymała 19 doktoratów honoris causa oraz kilkanaście nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania.

W swojej karierze była doradcą wielkich korporacji (m.in. IBM, General Motors, Novartis, NatWest, Volvo) oraz rządów i agencji rządowych wielu państw. Obecnie bada proces przystosowania się znanych firm do tzw. e-culture, ze szczególnym uwzględnieniem strategii działania i roliprzywództwa w globalnej ekonomii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / AE organizuje widekonferencję