Akademia nauczy zarządzać wartością

Karolina Guzińska
25-08-2000, 00:00

Akademia nauczy zarządzać wartością

W dniach 24-25 października w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się ogólnopolska konferencja na temat: Zarządzanie wartością firmy. Konferencja, zorganizowana przez Akademię Zarządzania — ogólnopolską inicjatywę środowisk nauki i biznesu na rzecz profesjonalnego zarządzania firmami — skierowana jest do wszystkich osób odpowiedzialnych za wzrost wartości firmy, w tym do kadry kierowniczej wyższego szczebla i przedstawicieli nadzoru właścicielskiego. Grupą docelową są w szczególności osoby związane z firmami planującymi powiązania z inwestorami zewnętrznymi i emisję akcji, spółkami giełdowymi, grupami kapitałowymi, a także przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, firm doradztwa inwestycyjnego, firm konsultingowych, szkoleniowych i innych instytucji zainteresowanych aktualną wiedzą na temat oceny wartości przedsiębiorstw.

Główne tematy konferencji to: wartość firmy dla akcjonariuszy i wartość kapitału intelektualnego firmy. Prowadzącymi będą specjaliści i praktycy reprezentujący Balanced Scorecard Collaborative, ośrodki akademickie (w tym Henley Management College), Giełdę Papierów Wartościowych, a także międzynarodowe firmy doradcze, polskie i międzynarodowe instytucje finansowe oraz przedsiębiorstwa o rosnącej wartości. Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi około 1850 zł od osoby. KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Akademia nauczy zarządzać wartością