Alstor zaprasza do Krakowa

KA
16-11-2005, 00:00

Dostawca oprogramowania dla przemysłu organizuje międzynarodowy cykl seminariów. Dzięki firmie Alstor jedna z imprez odbędzie się w Polsce.

Już 2 grudnia 2005 r. w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury odbędzie się konferencja z międzynardowego cyklu „Wonderware and Microsoft Solution Provider”. Rozpoczęła go konferencja w kalifornijskim Lake Forest. Zakończenie cyklu planowane jest w styczniu 2006 r. w Chinach, Japonii oraz Stanach Zjednoczonych.

Organizatorem polskiej edycji jest spółka Alstor, dystrybutor firmy Wonderware. Impreza przeznaczona jest dla integratorów, producentów maszyn i urządzeń, pośredników handlowych oraz niezależnych producentów oprogramowania. Prezentacje skoncentrują się na technikach dostarczania rozwiązań z zakresu automatyki i informatyki przemysłowej oraz aspektów związanych z zarządzaniem wdrożeniami.

— Istotą konferencji jest pomoc w zwiększeniu zyskowności ich firm przez wykorzystanie oprogramowania Wonderware — mówi Jay Jeffreys z Wonderware.

Podobnie jak we wszystkich konferencjach „Wonderware & Microsoft Solution Provider”, w polskiej edycji zaplanowano dwie grupy tematyczne wystąpień: biznesową i techniczną. Sesja biznesowa zainteresuje dyrektorów zarządzających oraz właścicieli firm. Techniczna skierowana jest do projektantów, programistów i inżynierów. Do udziału zaproszono prelegentów z Polski i zagranicy.

Opowiedzą oni m.in. o tym, jak technologie Microsoft osadzone przez Wonderware w swoim oprogramowaniu pomagają w pozyskaniu nowych i utrzymaniu dotychczasowych klientów, jak zdobyć narzędzia i wiedzę konieczne do skutecznego dostarczania rozwiązań informatycznych w dziedzinie automatyzacji i informatyzacji na rynku produkcyjnym czy w jaki sposób wykorzystać najnowsze technologie w dostarczaniu rozwiązań, służących automatyzacji procesów wytwórczych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Alstor zaprasza do Krakowa