Czytasz dzięki

Apple znów zamyka część sklepów w USA

opublikowano: 19-06-2020, 19:35

Koncern Apple poinformował w piątek o ponownym czasowym zamknięciu części swoich sklepów w Stanach Zjednoczonych. Powodem jest wzrost infekcji koronawirusem w niektórych stanach, donosi Reuters.

Nowe zamknięcia mają dotyczyć niektórych placówek w Arizonie, na Florydzie oraz w Północnej i  Południowej Karolinie. Łącznie chodzi  11 sklepów.

Zobacz więcej

Sklep Apple w San Francisco

Bloomberg

Pod koniec maja Apple planowało ponowne otwarcie około 100 sklepów w USA. Wtedy firma informowała, że będzie analizować dane lokalnie i że ponowne zamknięcie jest możliwe, jeśli dane będą to sugerować.

Otwarcie sklepu w żaden sposób nie oznacza, że nie podejmiemy zapobiegawczego kroku, aby go zamknąć ponownie, jeśli uzasadnią to lokalne warunki – pisała w maju w liście do klientów, Deirdre O’Brien, dyrektorka sprzedaży w Apple. 

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Polecane