Aquila wybuduje dziesięć hoteli

MB
opublikowano: 05-07-2007, 00:00

Dziesięć lat, dziesięć hoteli — oto plan warszawskiej spółki deweloperskiej.

Dziesięć lat, dziesięć hoteli — oto plan warszawskiej spółki deweloperskiej.

Aquila Park, warszawska spółka dewelopersko-inwestycyjna, nie spoczywa na laurach. W lipcu zakończyła budowę hotelu Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie i od razu zapowiedziała kolejne inwestycje. Aquila Park chce w ciągu dziesięciu lat wybudować dziesięć hoteli. To także zasługa współpracy z InterContinental Hotels Group. Pod ich szyldem powstaną obiekty m.in. w Łodzi, na Śląsku czy Pomorzu. W przyszłym roku firma rozpoczyna budowę hotelu we Wrocławiu. Koszt tej inwestycji Aquila oszacowała na 10 mln EUR (37,6 mln zł). Drugie tyle kosztował firmę hotel w Józefowie (20 mln EUR). Firma na razie nie wybiera się na giełdę, ale nie wyklucza takiego kroku w ciągu kilku lat. Na razie powołała spółkę Aquila Hotele, która zajmie się zarządzaniem hotelami.

— Jesteśmy gotowi podjąć współpracę z każdym inwestorem, który zdecyduje się na budowę nowoczesnego hotelu —dodaje Mariusz Stolarz, prezes Aquila Hotele.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu