Aresztowana ws. GetBacku współpracowała z PMPG

opublikowano: 13-07-2018, 07:52

Kinga M.-P., którą sąd aresztował na 3 miesiące w związku ze sprawą GetBacku (i zgodził się na wpłacenie kaucji), współpracowała z giełdową spółką PMPG, wydawcą m.in. tygodników "Wprost" i "Do Rzeczy", podaje Presserwis.

Kingę M.-P., która w serwisie Linkedin przedstawia się jako dyrektor zarządzająca w PMPG, CBA zatrzymało pod zarzutem przyjęcia 4,3 mln zł na szkodę GetBacku z tytułu pozornej umowy. Część z tych pieniędzy (3 mln zł) miała trafić do Radosława K., innego z zatrzymanych, który miał powoływać się na wpływy w służbach specjalnych i deklarował m.in. doprowadzenie do przeszukań w siedzibie Abrisu, większościowego akcjonariusza GetBacku.

PMPG zaprzecza, by Kinga M.-P. pełniła funkcję dyrektora w spółce. Przyznaje jednak, że istniała umowa między firmą a zatrzymaną przez CBA, a współpraca polegała na zarządzaniu projektami i doradztwie.. Zapewniono, że umowa o współpracy została rozwiązana.

 

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Aresztowana ws. GetBacku współpracowała z PMPG