Bartpol Ponad tysiąc gości każdego dnia

AA
14-12-2009, 00:00

Ulokowanie firmy przy drodze ekspresowej S3 i wysoka jakość usług to recepta właścicieli Bartpolu na udany biznes przy obsłudze podróżnych.

Bartpol powstał pięć lat temu jako spółka dwóch przyjaciół. Wcześniej każdy z nich prowadził działalność gospodarczą na własną rękę. Dziś ich dumą jest ogromny zajazd ze stacją paliw. Od innych tego typu przedsięwzięć wyróżnia go wysoki standard i obsługa bez zarzutu. Chlubą właścicieli jest restauracja, słynąca w okolicy z dobrej kuchni, bistro, wygodny hotel, przestronny parking. Całość czynna jest całą dobę. Trudno więc dziwić się, że każdego dnia zajazd gości ponad tysiąc osób. To kierowcy podróżujący przecinającą trzy województwa (lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie) trasą S3, przy której znajduje się stacja. Interesy idą na tyle dobrze, że właściciele planują uruchomienie w okolicy kilku takich obiektów przy głównych arteriach komunikacyjnych. Budowa następnego ma ruszyć w przyszłym roku. Na razie trwają poszukiwania terenu pod inwestycję. Na taki rezultat pracuje załoga złożona na razie z 27 osób.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AA

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Bartpol Ponad tysiąc gości każdego dnia