BenQ zmieni serwis

KA
18-03-2009, 00:00

Dwie lokalne firmy stracą kontrakt na obsługę serwisową tajwańskiej marki sprzętu komputerowego. Przejmie go firma z Niemiec.

Dwie lokalne firmy stracą kontrakt na obsługę serwisową tajwańskiej marki sprzętu komputerowego. Przejmie go firma z Niemiec.

Kaliska spółka LetMeRepair Polska będzie od kwietnia jedynym autoryzowanym punktem obsługi serwisowej — gwarancyjnej i pogwarancyjnej — produktów tajwańskiej marki BenQ w Polsce.

— Dzięki temu, że serwis gwarancyjny wszystkich naszych produktów świadczymy w trybie door-to-door czyli kurierem od drzwi użytkownika do serwisu i z powrotem, to zmiana firmy serwisowej będzie praktycznie niezauważalna — zapewnia Krzysztof Sulowicz, country manager BenQ na Polskę.

Dotychczas Tajwańczycy mieli dwie oddzielne firmy serwisowe obsługujące klientów końcowych indywidualnych i biznesowych. ESM Logistics z Katowic zajmowała się serwisem komputerów przenośnych Joybook, z kolei IT Usługi Serwisowe z Zabrza serwisowała pozostałe urządzenia, czyli np. projektory i aparaty fotograficzne. Firmy te zakończą przyjmowanie nowych zleceń serwisowych z dniem 31 marca 2008 r., ale doprowadzą do końca wszystkie sprawy rozpoczęte wcześniej.

— Z ESM Logistics oraz IT Usługi Serwisowe współpracowaliśmy od kilku lat i zakończenie tej współpracy nie wynika ze złej jakości ich usług. Po prostu, wybraliśmy partnera, który będzie nas obsługiwał w skali ogólnoeuropejskiej — zapewnia Krzysztof Sulowicz.

LetMeRepair Polska to przedstawicielstwo międzynarodowej firmy serwisowej LetMeRepair z centralą w Niemczech. Poza Polską, od 1 kwietnia będzie ona obsługiwać BenQ na rynkach Niemieckim, Włoskim, Hiszpańskim oraz w krajach Beneluksu i Skandynawii. W Rumunii, Bułgarii i na Słowacji nadal będą działać lokalne serwisy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / BenQ zmieni serwis