Bezpłatna rewolucja godna polecenia

opublikowano: 27-03-2013, 00:00

Konto Godne Polecenia — tak nazywa się nowy rachunek osobisty wprowadzony do oferty BZ WBK.

Za korzystanie z oferowanego od 18 marca 2013 r. konta bank nie pobiera żadnych opłat. Nie płaci się ani za posiadanie konta, ani za wydaną do niego kartę debetową — i to niezależnie od tego, czy wpływa na nie wynagrodzenie i w jakiej wysokości. Banku nie obchodzi też, czy kartą dokona się jednej, dwóch czy trzech transakcji w miesiącu ani jaką mają wartość. Karta może cały czas leżeć w szufladzie, a klient nie zostanie za to „ukarany” dodatkową opłatą. Kartowe portfolio rachunku uzupełnia naklejka zbliżeniowa. Ona również jest bezpłatna. Tych, którzy zetknęli się już z BZ WBK, mogą zdziwić bezpłatne przelewy internetowe do innych banków. Na rynku to standard, ale w BZ WBK to rewolucja. I żeby nie było niejasności — kody SMS służące do potwierdzania przelewów są również bezpłatne. Obsługa zleceń stałych i poleceń zapłaty jest również bezpłatna. By z konta wypłacić za darmo pieniądze, należy skorzystać z bankomatów BZ WBK i PKO BP. Są instytucje oferujące większe sieci bezprowizyjnych bankomatów, ale pamiętajmy, że za korzystanie z Konta Godnego Polecenia jeszcze nic nie zapłaciliśmy. Gdyby ktoś zapragnął gotówki z urządzeń Banku Millennium, zapłaci promocyjnie 1 zł. Sięgnięcie po pieniądze z innych bankomatów będzie go kosztowało 5 zł. I to niezależnie od tego, czy zrobi to w Polsce, czy za granicą.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu