Bezpłatna rewolucja godna polecenia

opublikowano: 27-03-2013, 00:00

Konto Godne Polecenia — tak nazywa się nowy rachunek osobisty wprowadzony do oferty BZ WBK.

Za korzystanie z oferowanego od 18 marca 2013 r. konta bank nie pobiera żadnych opłat. Nie płaci się ani za posiadanie konta, ani za wydaną do niego kartę debetową — i to niezależnie od tego, czy wpływa na nie wynagrodzenie i w jakiej wysokości. Banku nie obchodzi też, czy kartą dokona się jednej, dwóch czy trzech transakcji w miesiącu ani jaką mają wartość. Karta może cały czas leżeć w szufladzie, a klient nie zostanie za to „ukarany” dodatkową opłatą. Kartowe portfolio rachunku uzupełnia naklejka zbliżeniowa. Ona również jest bezpłatna. Tych, którzy zetknęli się już z BZ WBK, mogą zdziwić bezpłatne przelewy internetowe do innych banków. Na rynku to standard, ale w BZ WBK to rewolucja. I żeby nie było niejasności — kody SMS służące do potwierdzania przelewów są również bezpłatne. Obsługa zleceń stałych i poleceń zapłaty jest również bezpłatna. By z konta wypłacić za darmo pieniądze, należy skorzystać z bankomatów BZ WBK i PKO BP. Są instytucje oferujące większe sieci bezprowizyjnych bankomatów, ale pamiętajmy, że za korzystanie z Konta Godnego Polecenia jeszcze nic nie zapłaciliśmy. Gdyby ktoś zapragnął gotówki z urządzeń Banku Millennium, zapłaci promocyjnie 1 zł. Sięgnięcie po pieniądze z innych bankomatów będzie go kosztowało 5 zł. I to niezależnie od tego, czy zrobi to w Polsce, czy za granicą.

Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
×
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane