Czytasz dzięki

Bezpłatna wiedza dla MSP

opublikowano: 02-04-2013, 00:00

Przedsiębiorcy i pracownicy z woj. zachodniopomorskiego zdobędą podczas szkoleń wiedzę z ekonomii, finansów i prawa. Za darmo.

Można podnieść kwalifikacje zawodowe swoje i pracowników bez ponoszenia kosztów. Taką możliwość daje udział w bezpłatnych szkoleniach „Europejska Akademia Biznesu”.

Zajęcia są kierowanedo mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego i osób zatrudnionych u nich na umowy o pracę. Będą one uczestniczyły w trzymiesięcznych kursach prowadzonych przez certyfikowanych trenerów. Eksperci przekażą wiedzę m.in. z bilansu i sprawozdań finansowych, analizy wskaźników sytuacji gospodarczych firmy, rachunkowości i kalkulacji kosztów firmy. Będzie też mowa o prawie spółek i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Na koniec szkolenia można będzie zdobyć Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych (EBCL) uznawany na rynkach pracy w całej UE. Nabór na zajęcia w Szczecinie będzie prowadzony do 5 kwietnia, a w Szczecinku — do 20 kwietnia. W późniejszym terminie odbędzie się rekrutacja na kursy w Stargardzie Szczecińskim i w Kołobrzegu — osoby zainteresowane już mogą się rejestrować.

Zgłosić się można przesyłając formularz na adres e-mail: akademia@kompass-consuting. pl lub na adres biura projektu: Europejska Akademia Biznesu, ul. Sienkiewicza 10, pokój 205, 78-100 Kołobrzeg.

WIĘCEJ INFORMACJI

Europejska Akademia Biznesu www.akademiaebcl.pl tel. 506-673-766

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy