Biznes o swojej przyszłości w UE

Mira Wszelaka
27-05-2005, 00:00

Przez dwa dni podwoje hotelu Sheraton w Krakowie gościły uczestników międzynarodowej konferencji.

„Rok w Unii — ocena i perspektywy dla biznesu” to temat konferencji, którą u stóp Wawelu zorganizowała Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan. W przestronnym patio, stylizowanym na wawelski dziedziniec, można było spotkać tuzy światowego biznesu oraz znanych polskich polityków, którzy dzielili się obawami dotyczącymi przyszłości Unii. Co najmocniej podkreślali? Potrzebę stanowczej obrony przed przyjęciem zachodnioeuropejskich standardów socjalnych. Chcieli za to zmiany zasad rozdziału unijnych dotacji...

A wieczorem w filharmonii — po rozdaniu nagród i krótkiej przemowie Lecha Wałęsy — zgodnie wysłuchali koncertu Misi, portugalskiej gwiazdy muzyki fado. Ta mieszanka nostalgii i ekspresji... I jeszcze przyjęcie w hotelu Pod Różą. Na tym nie koniec kulturalnych atrakcji. Dwudniowe obrady zakończyły się koncertem inaugurującym sezon muzyki kameralnej w ogrodzie botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mira Wszelaka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Biznes o swojej przyszłości w UE