„Bunga bunga dla każdego”

Marek Drus, local.it
opublikowano: 12-03-2015, 10:01

Mniej niż 24 godziny po ostatecznym uwolnieniu od zarzutu o płatny seks z nieletnią i nadużycia władzy były premier Włoch Silvio Berlusconi rozpoczął powrót do polityki hasłem „Bunga bunga dla każdego”.

Jak donoszą włoskiem media, liczne grono wielbicieli witało 78-letniego Berlusconiego kiedy pojawił się w swojej rezydencji w Rzymie.

Silvio Berlusconi
Zobacz więcej

Silvio Berlusconi Bloomberg

- Zachowam to wspomnienie na zawsze w moim sercu. Ale dość emocji na teraz. Bunga bunga dla każdego – powiedział do zgromadzonych były premier Włoch.

Według komentatorów, Berlusconi będzie szykował się do startu w wyborach powszechnych w 2018 roku. Większość analityków nie widzi jednak wielkich szans aby mógł on odegrać znów wielką rolę we włoskiej polityce.

- Berlusconi pozostał Berlusconim i zawsze będzie mógł zaskoczyć – powiedział Franco Pavoncello, profesor nauk politycznych na Uniwersytecie Johna Cabota w Rzymie. - Z punktu widzenia prawa może znów wrócić na scenę polityczną, ale okaże się dopiero, czy starczy mu na to sił. Lata lecą i okazuje już oznaki zmęczenia – dodał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Drus, local.it

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Polityka / „Bunga bunga dla każdego”