BZ WBK Leasing finansuje ekoauta

DI
opublikowano: 16-03-2010, 16:23

BZ WBK Leasing proponuje pierwszą w Polsce ofertę finansowania pojazdów elektrycznych.

Oferta jest przygotowana przy współpracy z firmą Impact Automotive Technologies, producentem pojazdów RE-VOLT, które będą dostępne w BZ WBK w leasingu dla firm.

- Wprowadzając do oferty leasing pojazdów RE-VOLT, które nie emitują dwutlenku węgla i dużego hałasu, chcemy umożliwić klientom zainteresowanym rozwiązaniami przyjaznymi środowisku korzystne finansowanie – mówi Tomasz Jąder, prezes zarządu BZ WBK Leasing

Cenę RE-VOLT’a (14 000 euro netto) rekompensuje niski koszt przejechania 100 km wynoszący około 3 zł.

Dwuosobowy RE-VOLT zarejestrowany jest jako motocykl, a więc od jego użytkownika wymagane jest prawo jazdy kategorii A. Przy swoich parametrach maksymalnie może rozpędzić się do 90 km/h. 

Do 2015 r. po europejskich drogach będzie jeździć ćwierć miliona aut na prąd, a coraz więcej producentów samochodów opracowuje modele napędzane elektrycznie. Trendy ekologiczne są coraz popularniejsze także w biznesie. Dotyczy to m.in. aut firmowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / BZ WBK Leasing finansuje ekoauta