Comarch wygląda atrakcyjnie

Dariusz Karolak
08-02-2002, 00:00

Czwartkowa sesja była bardzo ciekawa. Można ją streścić jako odpływ kapitału z PKN i powrót części tych środków do spółek z TechWIG-u, oczywiście z wyjątkiem Elektrimu. Wśród spółek informatycznych dobrze zachowują się Comarch, Comland i Prokom, które walczą o utrzymanie się powyżej tygodniowej średniej VAMA10. Dosyć atrakcyjnie wygląda Comarch, który wykonał ruch powrotny do przełamanej linii długoterminowej bessy zbieżnej z połową wysokości wstęgi tygodniowej. Sygnał kupna pojawił się na szybkim stochastic’u. Dzienny MACD i RSI zaczęły rosnąć nie naruszając lokalnych minimów z przełomu roku.

Przełamanie szybkiej linii spadków po wyhamowaniu przeceny w okolicach okna hossy z 3 I dobrze wróży na najbliższe sesje. Wariant minimum to test dziennej średniej VAMA10, 50 zł. Jej pokonanie otworzyłoby drogę do ataku na szczyt z 17 I, 55.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Comarch wygląda atrakcyjnie