CUK i Fines zostali partnerami

opublikowano: 01-07-2020, 22:00

Broker ubezpieczeniowy z kredytowym połączyli siły. Sojusz jest obustronnie korzystny — przekonują przedstawiciele obu firm.

CUK Ubezpieczenia — multiagencja i Fines — pośrednik kredytowo-pożyczkowy zawiązały partnerstwo strategiczne w zakresie sprzedaży polis. Na mocy porozumienia broker ubezpieczeniowy zapewni wspólnikowi zaplecze produktowe (m.in. dostęp do polis komunikacyjnych, mieszkaniowych, życiowych 30 towarzystw ubezpieczeniowych), a także wsparcie technologiczne i merytoryczne.

POZYSKIWANIE KLIENTÓW:
POZYSKIWANIE KLIENTÓW:
CUK Ubezpieczenia, na którego czele stoi Jacek Byliński, na koniec zeszłego roku obsługiwał blisko 531 tys. klientów. W tym roku na kampanię promocyjną przeznaczono największy budżet w historii firmy.
Fot. ARC

— Nasza współpraca to spore wydarzenie na rynku usług finansowych. Dla CUK to szansa na dotarcie z ofertą ubezpieczeniową poprzez dobrze zorganizowaną i jedną z największych w Polsce sieci doradztwa finansowego. Dzięki naszym autorskim systemom do ofertowania [porównywarka — red.] oraz szerokiej ofercie doradcy Fines będą mogli kompleksowo zabezpieczyć u swoich klientów ryzyko ubezpieczeniowe — mówi Jacek Byliński, prezes multiagencji CUK Ubezpieczenia, która działa na rynku od 19 lat.

Fines jest obecny nad Wisłą od 2005 r. i specjalizuje się w obsłudze bezpośredniej — dociera do klientów za pośrednictwem placówek agencyjnych, franczyzowych i doradców mobilnych. Agreguje produkty finansowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Od marca tego roku pośrednikom finansowym we znaki daje się COVID-19. Obostrzenia wprowadzone w związku z koronawirusem oraz zaostrzenie polityki kredytowej w bankach i firmach pożyczkowych negatywnie przekładały się na wyniki sprzedażowe brokerów w II kwartale tego roku, co czym informował m.in. Związek Firm Pośrednictwa Finansowego. Sprzedaż ubezpieczeń może osłodzić straty.

— Konsekwentnie od kilku lat budujemy lokalne centra finansów, oferując naszym klientom kredyty, pożyczki, płatności masowe, leasing, a także ubezpieczenia. Współpraca strategiczna z CUK Ubezpieczenia to dla nas kolejny krok w rozwoju oferty — mówi Piotr Przedlacki, prezes Finesa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane