Czytasz dzięki

Człowiek w cyfrowym świecie [PODCAST]

  • Materiał partnera
opublikowano: 10-07-2020, 11:15

Pandemia koronawirusa spowodowała, że w ostatnich miesiącach zwiększyliśmy swoją aktywność w sieci. W tym podcaście próbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy na dłużej pozostaniemy w internecie, czy wręcz przeciwnie – zatęskniliśmy za „realnym” światem.

Podcast zrealizowaliśmy w ramach naszego cyklu Strefa ekspertów, a partnerem była firma Provident, która wspólnie z firmą analityczną SpotData przygotowała raport „Po migracji do sieci. Człowiek w cyfrowym świecie” . Wśród gości znaleźli się: Alicja Defratyka, starszy analityk SpotData, współautorka raportu Dagmara Skalska, autorka książek z dziedziny świadomości, nauczyciel medytacji, autorka bloga „Projekt egoistka”, Anna Karasińska, socjolożka, ekspert ds. badań rynkowych w firmie Provident, Marcin Przybyłek, z wykształcenia lekarz, trener biznesowy, twórca gier, pisarz science fiction, oraz Przemysław Barbrich, ekspert Związku Banków Polskich. 

Raport skupił się na czterech obszarach naszej aktywności w internecie: pracy, zakupach, usługach finansowych i ich bezpieczeństwie, a także spędzaniu czasu wolnego. Z wypowiedzi naszych ekspertów dowiedzą się Państwo m.in., dlaczego pracować zdalnie mogą tylko te osoby, która mają uporządkowane inne aspekty życia, jakie towary kupujemy w sieci i czy zatęskniliśmy za wizytami w galeriach handlowych, czy bankowość mobilna to najczęściej wybierany sposób kontaktu z bankiem i czy potrzebny nam jest jeszcze kontakt z doradcą, czy popularne serwisy streamingowe na dobre zastąpią wizyty w salach kinowych, a trener fitness wciąż będzie nam wydawał polecenia z ekranu laptopa lub smartfona, nie musząc fatygować się na siłownię, a może nauczyliśmy się dbać o swoją kondycję fizyczną sami?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu. 

Wprowadzenie do raportu jest dostępne pod linkiem - https://www.pb.pl/czlowiek-w-cyfrowym-swiecie/

Pełny raport jest dostępny pod linkiem - https://www.pb.pl/czlowiek-w-cyfrowym-swiecie/raport

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MATERIAŁ PARTNERA

Polecane