Darmowe konto plus 600 zł

opublikowano: 23-06-2015, 00:00

Przedsiębiorcy, którzy do końca lipca otworzą rachunek mBiznes konto Start albo mBiznes Komfort w mBanku i będą opłacać z niego składki ZUS na kwotę co najmniej 250 zł co miesiąc, mogą liczyć na 50 zł miesięcznie od banku, czyli 600 zł w ciągu roku. Ponadto można zaoszczędzić na prowadzeniu rachunku, który w ramach promocji przez 12 miesięcy będzie darmowy. mBank podobną kampanię przeprowadza już po raz trzeci. — Przedsiębiorcy chętnie z niej korzystają. Działania promocyjne z I kwartału tego roku przyniosły wzrost sprzedaży o ponad 90 proc. w porównaniu z ostatnim kwartałem ubiegłego roku, gdy promocja nie obowiązywała — mówi Marek Piotrowski, zastępca dyrektora departamentu małych i średnich firm w mBanku.

Dodaje, że opłacanie składek do ZUS wpływa również na wiarygodność firmy w oczach banku. — To istotny element brany pod uwagę przez banki, przy szacowaniu zdolności kredytowej przedsiębiorcy — tłumaczy Marek Piotrowski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu