Dębica widzi koniec korekty

Dariusz Karolak
27-04-2001, 00:00

Dębica widzi koniec korekty

Są szanse na zakończenie korekty technicznej Dębicy. Popyt przypomniał o sobie budując wczoraj długi i stosunkowo gruby biały korpus dzienny, który naruszył szybką linię spadków. Zamknięcie poniżej wsparcia kanału wzrostowego, z którego Dębica wyłamała się 3 sesje temu oraz poniżej dziennej średniej VAMA10 pozostawia element niepewności, czy wczorajszy wzrost nie okaże się tylko ruchem powrotnym do przełamanego wsparcia. Na pocieszenie w układzie tygodniowym buduje się czarny młot, którego dolny cień oparł się o zwracającą się w górę tygodniową średnią VAMA10.

Nadzieję na kontynuację rozpoczętej wczoraj zwyżki daje szybki Stochastic, który przecinając swoją linię sygnału opuścił strefę wyprzedania. Inne wskaźniki nie dają już tak wyraźnych sygnałów, dlatego przed podjęciem decyzji warto poobserwować, jak popyt radzi sobie z oporem 29,5 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Dębica widzi koniec korekty