Detektywi na NewConnect

KZ
opublikowano: 15-02-2010, 13:46

We wtorek na alternatywnym rynku zadebiutuje Gwarant Agencja Ochrony.

Będzie to szósty debiut na NewConnect w tym roku.

Początki firmy sięgają 1994 roku, kiedy zawiązana została spółka Gwarant Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu. W latach 1997-1998 ukształtowała się struktura udziałowców „GWARANT” Agencja Ochrony i Detektywistyki Sp. z o.o. Spółka została przekształcona w spółkę akcyjna 1 września 2008.

Emitent zajmuje się outsourcingiem usług dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych w zakresie ochrony osób i mienia oraz usług porządkowych. Na podstawie koncesji MSWiA Nr ZK-I-L-0036/99 Spółka posiada na czas nieoznaczony prawo do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie całej Polski w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej.

Kurs odniesienia ustalono na 6 zł. Do obrotu wejdzie 5 mln akcji serii A. Na przełomie roku główni akcjonariusze spółki sprzedali 240 tys. papierów. Kupiły je 4 osoby fizyczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane